Ana Sayfa Yeşil Zemin

Kalkınmaya Destek

Kalkınmaya Destek.

Ekonominin büyümesi lojistiğin işlem hacmine bağlıdır. Dolayısıyla ulaşım kolaylığı ve kaliteli ulaşım altyapısı, ülkelerin gelişmişlik düzeyleri ile doğru orantılıdır. Bir ilde ve ülkede üretilen sanayi ürününün, başka il ve ülkelere, en hızlı ve ucuz şekilde erişmesi, karayolları, demiryolları, limanlar ve havayolları ile bağlantının sıkıntısız sağlanabilmesi, kaliteli bir altyapıyı gerekli kılmaktadır.

Ulaştırma, Denizcilik ve haberleşme bakanlığının 2035 yılına kadar, sadece demiryoluna 45 milyar dolar yatırım yapmayı planlaması, Türkiye'nin de ulaşıma ne kadar önem verdiğinin göstergesidir.

Krizlerin daha sık yaşandığı dünya ekonomilerinde büyüme için gerekli olan ulaşım yatırımlarının daha uzun ömürlü ve daha düşük maliyetli gerçekleştirilmesi, kaynakların efektif kullanımı açısından önem kazanmaktadır. Buluşların teknolojik  ve ekonomik çözümlere dönüşmesi rekabet açısından sağlamaktadır.

NovoCrete, geliştirdiği altyapı teknolojisiyle, hedeflenen yatırımların bir defada yapılmasını ve tekrarlanmasını sağlamaktadır.

NovoCrete, dayanıklı, çevresi, uzun ömürlü ve ekonomik zemin mekaniği sistemi sunmaktadır.