Ana Sayfa Yeşil Zemin

Tarihçe

Tarihçe.

Altyapıda yenilikçi çözüm sunan ve Alman teknolojisi ürünü olan NovoCrete 1990-2002 yılları arası 12 yıl tüm test çalışma ve deneme aşamalarını başarı ile bitirdikten sonra 2003 yılında profesyonel olarak dünya pazarında satışa sunulmuştur ve uygulanmaya başlamıştır.

2003 yılından itibaren Dünyada kademeli olarak 28 ülkede sorumluk bilinci ile alt yapı çalışmalarına devam etmektedir.

Esnek yapısı, Hızlı üretimi, yüksek mukavemeti ve sağladığı ekonomisi sayesinde alt yapı projelerine değer katan vizyonu ile ülkemizde Jags Innovative Products İnşaat Sanayi veTicaret Limited Şirketi ortaklığı ile 21.07.2011 yılında kurulmuştur. Jags Innovative Products hazırlık aşamasından sonra 01.Mart.2012 tarihinde Türkiye’de tanıtım, satış, pazarlama ve uygulama faaliyetlerine başlamıştır.

Jags Innovative Products, Türkiye’de ilk uygulamasını 22.11.2012 tarihinde Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlı Batıkent-Ostim 1940 nolu cad. üzerinde ondulüne olmuş ve zayıf zeminli asfalt yolu hiçbir hafriyat yapmadan ve mevcut asfaltı yerinden kaldırmadan, asfalt ile birlikte mevcut zayıf zemini yerinde zemin mekaniği güçlendirme projesini başarı ile gerçekleştirmiştir. Bu uygulamada çevreye hiç bir zarar ve atık bırakılmamıştır. Aynı zamanda %100 Geri Dönüşüm sağlanmıştır.

Jags Innovative Products bu tarihten itibaren, Karayolu, Demiryolu, Liman, Havalimanı, deponit sahaları, ağır yük depolama sahaları ve bir çok projede çalışmalarına devam ederek, hızlı üretimi ile ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.