Ana Sayfa Yeşil Zemin

Vizyon Misyon

Vizyon Misyon.

VİZYON,

Yaşam, sürdürülebilir bir çevre ile anlamlı. Küresel ekonomi, sürdürülebilir, ekolojik dengeyi gözeten teknik ve uygulamalara yöneliyor artık.

Bundan dolayı günümüzün dünyası, bilimsel ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmış tekniklerden vazgeçiyor. İnsan yaşamına sunulan yenilikçi, çevre dostu, uzun ömürlü ve ekonomik çözümler, aynı zamanda kalkınmanın temel dinamikleri olarak değerli görülüyor.

Jags Innovative Products firmamız Altyapıda Yenilikçi Çözüm Ve %100 Çevreci Ürünümüz Novocrete Teknolojisini ve birçok Innovative ürünü sırasıyla ülkemize kazandırmaktır.
Dünyada 28 ülkede faaliyet gösteren NovoCrete ürünü uygulamalarında kazandırmış olduğu bilgi ve tecrübe sorumluluğu ile bu vizyonu, ekonomiye katkıda bulunma hedefimizle ülkemizde fabrikasını kurup dünyaya ihracatını sağlamaktır.
 
MİSYON,

Jags Innovative, yaşamın temel alanlarına yönelik hizmetlerde, yeni ve yaratıcı ürünleri ve teknikleri insanın yararına sunma misyonuyla yola çıktı. Bilim ve teknolojinin geliştirdiği ürün ve uygulamaları kamu ve yerel yönetimlerin yanı sıra özel sektörle buluşturuyor.

Bunlardan biri olan NovoCrete, kaynakları verimli kullanmayan, doğaya zararlı ve pahalı geleneksel uygulamalar yerine, yaratıcı, yenilikçi ve aynı zamanda doğal ve ekonomik bir sistem.

Gelecek, yenilikçi ve yaratıcı çözümlerin dünyasında var olacak.

Innovative ürünlerin, geri dönüşüm ve gelişim önderliğinde, sürdürülebilir büyüme hedefi, operasyonel verimlilik kat sayısı ile değer katarak emin adımlarla büyümektir. Projeleri sürdürme sorumluluğu bilinci ile güvenilir ve paylaşımcı olmak ilk hedefimizdir.

En önemli hedefimiz çocuklarımıza yaşanabilir bir dünya bırakmaktır.